Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse de protocol
- Număr anunț
- DA22601080
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL PENTRU JOCURI DE NOROC (CUI 31717537)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 404,50 RON
- Valoare atribuită
- 404,50 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 11:39
- Termen limită
- 20.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.03.2019 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
404,50 RON
din 404,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro