Ofertă acceptată Cumpărare directă

APA MINERALA NATURALA CARBOGAZOASA BORSEC STANCENI 2 LITRI - PLATA LA TERMEN SI LIVRARE NATIONALA

Număr anunț
DA22600155
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01751 Rasnov (CUI 4443337)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
15981200-0 · Apa minerala carbogazoasa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.115,52 RON
Valoare atribuită
1.115,52 RON
Data publicării
14.03.2019 10:44
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.115,52 RON

din 1.115,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.