Ofertă acceptată Cumpărare directă

urse de alimentare electrica continua

Număr anunț
DA22605962
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 BALUSENI (CUI 22711594)
Furnizor / câștigător
OTI IMPEX SRL (CUI RO12059460)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,08 RON
Valoare atribuită
189,08 RON
Data publicării
14.03.2019 23:20
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
15.03.2019 22:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,08 RON

din 189,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.