Ofertă refuzată
Cumpărare directă
NAPOLACT IAURT ECOLOGIC 2.7% PIERSICI-CAISE 130g
- Număr anunț
- DA22570231
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 (CUI 29034737)
- Furnizor / câștigător
- FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
- Cod CPV
- 15551320-4 · Iaurt aromatizat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201,60 RON
- Valoare finală
- 201,60 RON
- Data publicării
- 11.03.2019 11:10
- Termen limită
- 16.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.