Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vacutainer biochimie - dop rosu clot activator 6 ml (tub recoltare) PET Vacutainere
- Număr anunț
- DA22612316
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Galati (CUI 3553277)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33194220-4 · Accesorii de transfuzie sanguina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.520 RON
- Valoare atribuită
- 1.520 RON
- Data publicării
- 15.03.2019 13:17
- Termen limită
- 20.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.03.2019 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.520 RON
din 1.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro