Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,4% sub estimat
Unitate comanda control troleibuz ASTRA IKARUS 415 T
- Număr anunț
- SCN1042076
- Autoritate contractantă
- Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
- Furnizor / câștigător
- ICOM TRADING & CONSULTING SRL (CUI 30819946)
- Cod CPV
- 30236000-2 · Diverse tipuri de echipamente computerizate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 411.350 RON
- Valoare atribuită
- 384.930 RON 6,4% sub estimat
- Data publicării
- 22.04.2019 08:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1018207
- Termen limită
- 13.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046422
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1046422.pdf
- Formular 5 -Formular de propunere tehnica aferenta CS PZ 308.doc.p7s
- Model_Acord_cadru_unitate comanda control tb. ASTRA IKARUS 415T.docx.p7s
- Model_contract subsecvent_ unitate comanda control tb. ASTRA IKARUS 415T.docx.p7s
- Modele FORMULARE unitate comanda control tb. ASTRA IKARUS 415T.docx.p7s
- PZ 308 - UNITATE CENTRALA DE COMANDA, CONTROL SI DIAGNOZA A TRACTIUNII SI FRANARII TROLEIBUZ ASTRA IKARUS 415T - 01.04.2019.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ICOM TRADING & CONSULTING SRL CUI RO 30819946
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RB MICRO ELECTRONIC SRL CUI RO 19585143
Valoare atribuită
384.930 RON
din 411.350 RON estimat
6,4%
Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 26.420 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.