Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie combustibil

Număr anunț
DA22585643
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE MARALOI SARAIU (CUI 28052565)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.987,40 RON
Valoare finală
8.987,40 RON
Data publicării
12.03.2019 13:58
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
17.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.