Ofertă refuzată Cumpărare directă

carne si produse din carne

Număr anunț
DA22566613
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.3 P.NEAMT (CUI 17404178)
Furnizor / câștigător
LARGER CARM SRL (CUI 35185351)
Cod CPV
15112100-7 · Carne proaspata de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
660,70 RON
Valoare finală
660,70 RON
Data publicării
11.03.2019 07:56
Termen limită
17.03.2019 17:00
Data finalizării
17.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.