Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii catering, evenimente pentru companii,- Ref 3467
- Număr anunț
- DA22613874
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- AVE ACCOMODATION SRL (CUI 30587714)
- Cod CPV
- 55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.920 RON
- Valoare atribuită
- 9.920 RON
- Data publicării
- 15.03.2019 15:14
- Termen limită
- 20.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.03.2019 07:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.920 RON
din 9.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro