Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
Medicamente
- Număr anunț
- DA22612555
- Autoritate contractantă
- Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 932,67 RON
- Valoare atribuită
- 931,03 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.03.2019 13:30
- Termen limită
- 20.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.03.2019 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
931,03 RON
din 932,67 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.