Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achziitie cos gunoi metalic tip lalea

Număr anunț
DA22611552
Autoritate contractantă
SD3 SALUBRITATE SI DESZAPEZIRE S3 SRL (CUI 37804020)
Furnizor / câștigător
GEVA CONSTRUCT AMBIENT SRL (CUI RO31637470)
Cod CPV
34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.850 RON
Valoare atribuită
134.850 RON
Data publicării
15.03.2019 12:34
Termen limită
22.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.850 RON

din 134.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.