Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCHIRIERE IVECO MAGIRUS 8x4

Număr anunț
DA22614743
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC CAMPIA TURZII S.A. (CUI RO7929510)
Furnizor / câștigător
THC TELECOMUNICAŢII NET S.R.L. (CUI 39166948)
Cod CPV
60180000-3 · Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.000 RON
Valoare atribuită
33.000 RON
Data publicării
18.03.2019 08:11
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.000 RON

din 33.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.