Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vortex mixer si Accesorii vortex
- Număr anunț
- DA22612354
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 38436000-0 · Agitatoare si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.030,16 RON
- Valoare atribuită
- 1.196,74 RON
- Data publicării
- 15.03.2019 13:19
- Termen limită
- 20.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.03.2019 09:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.196,74 RON
din 1.030,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro