Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRAFALET FIR BBC. 70X180MM LT07062,DILUANT UNIVERSAL DANKE 0,9 L, VOPSEA DANKE EXTERIOR NEGRU 10

Număr anunț
DA22613634
Autoritate contractantă
DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.942,20 RON
Valoare atribuită
2.942,20 RON
Data publicării
15.03.2019 14:50
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.942,20 RON

din 2.942,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.