Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale electrice necesare la cortină Cămin Cultural

Număr anunț
DA22615254
Autoritate contractantă
COMUNA GHERAESTI (CUI 2613729)
Furnizor / câștigător
APRICOT SRL (CUI RO15169556)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37,07 RON
Valoare atribuită
37,07 RON
Data publicării
18.03.2019 08:52
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37,07 RON

din 37,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.