Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet ceruri- DISC PROPEDEUTICA SI MATERIALE DENTARE -
- Număr anunț
- DA22612647
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI RO1813923)
- Cod CPV
- 03142400-2 · Ceara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 601,95 RON
- Valoare atribuită
- 601,95 RON
- Data publicării
- 15.03.2019 13:35
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.03.2019 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
601,95 RON
din 601,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro