Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFEN sol.inj. 25mg/ml x 5 fiole

Număr anunț
DA22608049
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.996 RON
Valoare atribuită
6.996 RON
Data publicării
15.03.2019 09:58
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.996 RON

din 6.996 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.