Ofertă acceptată
Cumpărare directă
disc lamelar 115=4
- Număr anunț
- DA22614738
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- HANELORE COMSIMEX SRL (CUI RO5267077)
- Cod CPV
- 44511510-3 · Panze de ferastraie de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16,84 RON
- Valoare atribuită
- 16,84 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 08:10
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.03.2019 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16,84 RON
din 16,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro