Ofertă acceptată Cumpărare directă

directa

Număr anunț
DA22608710
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA TARGU NEAMT (CUI 2614309)
Furnizor / câștigător
BANSIMEX PROD S.R.L. (CUI RO2652388)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.957,33 RON
Valoare atribuită
2.957,33 RON
Data publicării
15.03.2019 10:27
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 19:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.957,33 RON

din 2.957,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.