Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LEUCOPLAST BANDA ADEZIVA PE SUPORT TEXTIL PANZA 5cm*5m ambalat individual
- Număr anunț
- DA22620477
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141111-1 · Bandaje adezive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39 RON
- Valoare atribuită
- 39 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 12:37
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.03.2019 12:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39 RON
din 39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro