Ofertă acceptată Cumpărare directă

RECOLTOARE-Vacutainere-VSH, 1,6ml, citire pe stativ cu scala, cod C48VT1021....

Număr anunț
DA22620039
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CISNADIE (CUI 4406100)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
753 RON
Valoare atribuită
753 RON
Data publicării
18.03.2019 12:17
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

753 RON

din 753 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.