Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pansamente; cleme, suturi, ligaturi

Număr anunț
DA22618818
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
Cod CPV
33141100-1 · Pansamente; cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.250 RON
Valoare atribuită
1.250 RON
Data publicării
18.03.2019 11:28
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.250 RON

din 1.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.