Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMBITUBE esofago-traheal cu dublu lumen

Număr anunț
DA22616954
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
Furnizor / câștigător
THREE PHARM SRL (CUI RO26361386)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
530 RON
Valoare atribuită
530 RON
Data publicării
18.03.2019 10:14
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

530 RON

din 530 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.