Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,6% sub estimat

Pachet materiale sanitare

Număr anunț
DA22616574
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA PADURENI GRAJDURI (CUI 11732192)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33141200-2 · Catetere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.484,26 RON
Valoare atribuită
1.445,46 RON 2,6% sub estimat
Data publicării
18.03.2019 09:56
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.445,46 RON

din 1.484,26 RON estimat 2,6%

Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 38,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.