Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizare doc. tehnica-faza S.F.pt “Realiz. traseului pietonal si biciclisti pe malul raului Sasar"

Număr anunț
DA22613640
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
Furnizor / câștigător
TAFFO SRL (CUI RO11957799)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83.945 RON
Valoare atribuită
83.945 RON
Data publicării
15.03.2019 14:51
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83.945 RON

din 83.945 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.