Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ochelari sudor cu cristale lichide WG110

Număr anunț
DA22618995
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV (CUI 26361041)
Furnizor / câștigător
METCON INSTAL SRL (CUI RO9765937)
Cod CPV
44315100-2 · Accesorii de sudura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,70 RON
Valoare atribuită
164,70 RON
Data publicării
18.03.2019 11:35
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,70 RON

din 164,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.