- Număr anunț
- DA22618409
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
- Furnizor / câștigător
- ELSTAR GROUP SRL (CUI RO1321890)
- Cod CPV
- 30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48,74 RON
- Valoare atribuită
- 48,74 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 11:11
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.03.2019 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
48,74 RON
din 48,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro