Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA22613227
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII AL. I. CUZA -CENTRUL FINANCIAR NR 14 BACAU (CUI 12762108)
Furnizor / câștigător
DOCLAM SRL (CUI 17871661)
Cod CPV
15310000-4 · Cartofi si produse pe baza de cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,07 RON
Valoare atribuită
714,07 RON
Data publicării
15.03.2019 14:14
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,07 RON

din 714,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.