- Număr anunț
- DA22613207
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CU REGIM DE MAXIMA SIGURANTA BACAU (CUI 4278752)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI RO6488610)
- Cod CPV
- 15312000-8 · Produse din cartofi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.020 RON
- Valoare finală
- 1.020 RON
- Data publicării
- 15.03.2019 14:12
- Data finalizării
- 18.03.2019 09:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.