Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei amectec, Vaselina, Fir nylon rotiund, Autocut, Cutit defrisat in stea

Număr anunț
DA22616290
Autoritate contractantă
Directia de Salubritate (CUI 23922875)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.152,14 RON
Valoare atribuită
3.152,14 RON
Data publicării
18.03.2019 09:44
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.152,14 RON

din 3.152,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.