Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET HIDRANTI

Număr anunț
DA22607574
Autoritate contractantă
COMUNA MALDARESTI (CUI 2541541)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42131160-5 · Hidranti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.513,42 RON
Valoare atribuită
4.513,42 RON
Data publicării
15.03.2019 09:39
Termen limită
21.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.513,42 RON

din 4.513,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.