Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instrumentar microchirurgie
- Număr anunț
- DA22601478
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI RO9245101)
- Cod CPV
- 33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.600 RON
- Valoare atribuită
- 16.766,83 RON
- Data publicării
- 14.03.2019 12:06
- Termen limită
- 19.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.03.2019 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.766,83 RON
din 16.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro