Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutii de carton prevazute cu sac de polietilena pentru deseuri medicale capacitate 10L

Număr anunț
DA22617801
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
31219000-4 · Cutii de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.610,90 RON
Valoare atribuită
11.610,90 RON
Data publicării
18.03.2019 10:49
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 16:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.610,90 RON

din 11.610,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.