Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat

Bonuri valorice pentru carburanti auto pt. Comuna Cherechiu

Număr anunț
DA22621754
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI CHERECHIU (CUI 5722747)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.094,80 RON
Valoare atribuită
41.840,40 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
18.03.2019 13:30
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.840,40 RON

din 42.094,80 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 254,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.