Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acoperire teren de sport cu structura metalica, comuna Frumuşeni, judet Arad

Număr anunț
DA22617094
Autoritate contractantă
Comuna Frumuseni Arad (CUI 16341462)
Furnizor / câștigător
ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
Cod CPV
45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370.894 RON
Valoare atribuită
370.894 RON
Data publicării
18.03.2019 10:21
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

370.894 RON

din 370.894 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.