Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOSAR CARTON SINA REZI.LUNGA

Număr anunț
DA22615742
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA TULCEA (CUI 3430185)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85,50 RON
Valoare atribuită
85,50 RON
Data publicării
18.03.2019 09:17
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85,50 RON

din 85,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.