Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,0% sub estimat

Materiale consumabile si ustensile de bucatarie

Număr anunț
DA22615301
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39221123-5 · Pahare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.218,23 RON
Valoare atribuită
1.169,31 RON 4,0% sub estimat
Data publicării
18.03.2019 08:54
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.169,31 RON

din 1.218,23 RON estimat 4,0%

Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 48,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.