Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie hidrofor pentru instalatie apa pentru Scoala Gimnaziala nr. 1 Dalga-Gara

Număr anunț
DA22613582
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA NR. 1 DALGA GARA (CUI 23923099)
Furnizor / câștigător
AMY SRL (CUI RO1917703)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
571,43 RON
Valoare atribuită
571,43 RON
Data publicării
15.03.2019 14:44
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

571,43 RON

din 571,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.