Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Evotools - 674574 - Roaba cuva otel zincat, 100 l, janta metalica cu anvelopa pneumatica
- Număr anunț
- DA22620606
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU STIINTE BIOLOGICE (CUI 3324060)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 42418500-4 · Echipament mecanic de manipulare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159,67 RON
- Valoare atribuită
- 159,67 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 12:44
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.03.2019 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
159,67 RON
din 159,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro