Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem Boxe 2.0 Creative Inspire A60 Black, 4W RMS, alimentare priza 220V, audio JACK 3.5mm

Număr anunț
DA22620192
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL PLOIESTI (CUI 17704779)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211,77 RON
Valoare atribuită
221,85 RON
Data publicării
18.03.2019 12:23
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

221,85 RON

din 211,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.