Ofertă refuzată Cumpărare directă

*COLORANTI-Histanol 100 (Alcool etilic absolut 100%), cod C15MS1012

Număr anunț
DA22596582
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
Cod CPV
24200000-6 · Coloranti si pigmenti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520 RON
Valoare finală
520 RON
Data publicării
13.03.2019 14:28
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.