Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRĂRI DE CADASTRU

Număr anunț
DA22619887
Autoritate contractantă
COMUNA HAMCEARCA (PRIMARIA HAMCEARCA) (CUI 4793987)
Furnizor / câștigător
DAN MILICA SERVICII CADASTRU (CUI 21512062)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.500 RON
Valoare atribuită
15.500 RON
Data publicării
18.03.2019 12:09
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.500 RON

din 15.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.