Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA22619383
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Vlad Tepes Timisoara (CUI 29109546)
Furnizor / câștigător
SOLE MIZO ROMANIA SRL (CUI RO24645675)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
523,50 RON
Valoare atribuită
523,50 RON
Data publicării
18.03.2019 11:49
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

523,50 RON

din 523,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.