Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet birotica2

Număr anunț
DA22614584
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONOP (CUI 29028930)
Furnizor / câștigător
ITSOFTARMATH SRL (CUI 32818327)
Cod CPV
72513000-4 · Servicii de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
596,30 RON
Valoare atribuită
596,30 RON
Data publicării
18.03.2019 07:40
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

596,30 RON

din 596,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.