Ofertă refuzată
Cumpărare directă
achiziție HDD
- Număr anunț
- DA22619763
- Autoritate contractantă
- Sectorul 2 al Municipiului Bucuresti (CUI 4204038)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.175 RON
- Valoare finală
- 1.350 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 12:03
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.03.2019 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.