Ofertă refuzată
Cumpărare directă
achizitie tonere, cartuse
- Număr anunț
- DA22595833
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LIVEZI (CUI 21321640)
- Furnizor / câștigător
- DIGIT-ALL SRL (CUI RO22688629)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.445,26 RON
- Valoare finală
- 1.445,26 RON
- Data publicării
- 13.03.2019 13:55
- Termen limită
- 18.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.