Ofertă refuzată Cumpărare directă

013R00589-c cilindru (drum)/ developer compatibil Xerox pt WorkCentre M118-60000 p-Istorie

Număr anunț
DA22588319
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
274 RON
Valoare finală
274 RON
Data publicării
13.03.2019 07:07
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.