Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare PT -PROIECT-MODERNIZARE INFRASTRUCTURA RUTIERA IN COMUNA CASEIU JUD. CLUJ
- Număr anunț
- DA22619045
- Autoritate contractantă
- COMUNA CASEIU (CUI 4378794)
- Furnizor / câștigător
- 2 GMG CONSART SRL (CUI 33436090)
- Cod CPV
- 71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 11:37
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.03.2019 13:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.000 RON
din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro