Ofertă acceptată Cumpărare directă

GEAM LATERAL BULDOEXCAVATOR TEREX

Număr anunț
DA22605951
Autoritate contractantă
COMUNA AFUMATI (CUI 5001953)
Furnizor / câștigător
FURNIZORUL MEU SRL (CUI RO27602920)
Cod CPV
43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.480 RON
Valoare atribuită
1.480 RON
Data publicării
14.03.2019 20:26
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.480 RON

din 1.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.