Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa CRP - Latex (Proteina C Reactiva) Kit 150 de teste - Standard (controale incluse)

Număr anunț
DA22622117
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
Furnizor / câștigător
DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,60 RON
Valoare atribuită
179,60 RON
Data publicării
18.03.2019 13:44
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,60 RON

din 179,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.